Новий сенсаційний макіяж від Dior headline

ua

Новий сенсаційний макіяж від Dior

Updated  

Новий сенсаційний макіяж від Dior

Відомі модні світові бренди досить часто намагаються створити модний образ не тільки за допомогою одягу. Приділяючи багато уваги зачіскам та взуттю, аксесуарам та макіяжу, дизайнери не просто передають загальний настрій колекції, але й іноді відкривають нові тенденції у світовій моді.
Dior представив новий сенсаційний макіяж - Diorshow Pump'N'Volume. Лицем рекламної компанії стала відома модель Bella Hadid. «Ідея полягала в тому, щоб зробити неможливе можливим, щоб створити дуже товсті вії без грудочок, саме так як я роблю за лаштунками шоу. Збільшуючи об’єм, робіть більш м'яку формулу і отримаєте кремоподібний ефект, який створює дуже об’ємні вії.» - Пітер Філіпс, креативний директор і створювач образів для Dior. Додайте неймовірні тіні в комбінації із новою тушшю - це точно стане новим трендом у світі моди.
Новий сенсаційний макіяж від Dior
Dior винаходить неймовірний обьєм з новою тушшю Diorshow Pump'N'Volume. Його формула нового покоління, збагачена мікроволокнами, оптично відтворює ефект нарощування вій.
Новий сенсаційний макіяж від Dior
Новий сенсаційний макіяж від Dior
Революційна туш для вій у досі небаченій зручній та еластичній упаковці. Якщо натиснути на еластичну пляшку туші для вій, то це дозволить зробити більш точне заглиблення кисті і вкриє всю поверхню щіточки для ефекту ультра - збільшення, так само, як в Dior Backstage. Новаторська формула Evercreamy ™ дає миттєво надзвичайний об’єм, що не комкується, за одне нанесення.
Новий сенсаційний макіяж від Dior
Знаменита палітра для очей Dior 5 Couleurs створюється заново з більш сильними пігментами і більш насиченими ефектами. Матові, металеві, атласні, блискучі, відтінки, що переливаються, ефекти і кольори панують, і можуть бути легко змішані, щоб створити ідеально збалансований макіяж. Самовираження необмеженне, творчість розв'язана, а колір більш зухвалий, ніж будь-коли. З більш сильним насиченням, більше ефектів, саме так, щоб підкреслити кожен аспект вашої особистості. Доступна в десяти колірних комбінаціях та натхненна палітрою кольорів тканин Dior Couture.
Новий сенсаційний макіяж від Dior
Новий сенсаційний макіяж від Dior
Починаючи з косметики, що натхненна стилем подіума до ультрасучасного догляду за шкірою та завжди актуальними ароматами, Christian Dior приніс нам дещо найбільш розкішне, те, що визначає тенденції і модні стилі краси навколо нас. Саме це магічне поєднання моди, що впливає косметику, не тільки привертає знаменитостей, супермоделей та безліч відомих людей з різних шарів суспільства, але й зміцнює репутацію Dior, як одного з найбільш безсоромно стильних брендів краси в світі.
Новий сенсаційний макіяж від Dior